Podpořte praktickou ochranu přírody

Podpořte praktickou ochranu přírody

Naše organizace ČSOP JARO Jaroměř je jednou z největších a nejaktivnějších nevládních neziskových organizací na ochranu přírody v celém Královéhradeckém kraji. Bez ohledu na význam a velikost je zcela zásadním problémem zajištění prostředků na vlastní činnost. Naší páteří je dobrovolná činnost a příspěvky našich členů a příznivců. S vývojem doby však náklady (materiál, nářadí a mechanika, krmivo, doprava ap.) na zajištění jednotlivých velkých programů vzrostly a dnes jejich realizace není možná bez vnější pomoci a podpory. Pokud jste se rozhodli pomoci dobré věci – ať už ochraně naší krajiny, jejím rostlinným i živočišným druhům, poraněným živočichům, osvětě a vzdělávání – uvítáme jakoukoli finanční částku. Při finanční či materiální podpoře ze strany podnikatelů nabízíme to, co nabídnout můžeme. Reklamu, odpočty z daní, ale hlavně pocit, že jste přispěli k ochraně naší již tolik poničené přírody…

Pro pomoc přírodě České republiky platí TENTO HLAVNÍ ÚČET: 2801040757/2010
Chcete-li přispět na konkrétní činnost jednotlivých organizací či projektů, vyplňte prosím následující variabilní symbol a optimálně i do poznámky napište doporučený text, abychom věděli které prostředky kam konkrétně pak zaslat:

Činnost Záchranné stanice pro zraněné volně žijící živočichy při ČSOP JARO Jaroměř podpoříte i zasláním DMS. ZAŠLETE: DMS ZVIREVNOUZI JAROMER  NA ČÍSLO 87 777  (Cena DMS je 30 Kč a naše organizace obdrží 28,50 Kč. Více ZDE.)

Kupte si nějaký výrobek v našem e-shopu www.PomahamPrirode.cz

e-shop

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *