ZO ČSOP JARO Jaroměř

Sponzoři a donátoři 2010

Generální sponzoři

DARWINS PET – výroba a prodej krmiva pro hlodavce, ryby a exotické ptactvo 25 000 Kč
NATURASERVIS S.R.O. – terénní práce a průzkumy sloužící k ochraně 25 000,-
Havlátová Alena MUDr. 12 000,-
Ležáková Jana 12 000,-
Drahozalová Renata – překlady a tlumočení 11 000,-
Houfová Věra MUDr. 10 000,-
Holubová Věnceslava JUDr. 10 000,-
Reklama
ECOTON S.R.O. – výroba česnekového lihového extraktu

a antibakteriálních a protiplísňových vložek do obuvi

10 000,-
LUBOMÍR CHMELAŘ – HENE – vývoj, výroba a prodej plastových lapačů střešních splavenin a dvorních vpustí s litinovým roštem 10 000,-
CHOVSERVIS Hradec Králové 5 000,-
Velcí sponzoři
Křížová Pavla 8 000,-
Doležalová Marie 7 000,-
Michálek Břenek 7 000,-
EKOCENTRUM PALETA (výtěžek z Animalfestu) 6 060,-
Czerník Adrián Mgr. 5 000,-
Zděněk Janíček 5 000,-
Kvapilová Zdeňka 5 000,-
Žďárková Marta MUDr a Marie Šolcová 5 000,-
Dančák Ondřej 4 500,-
Svěcený Jan 4 500,-
Slabý Aleš RNDr. 4 000 ,-
Suchá Ivana 3 600,-
Semerákovi 3 000,-
SŠS – Evangelická akademie Náchod 2 769,-
Tesnerovi 2 500,-
Černá Eva 2 400,-
Chod Klára 2 100,-
Kynčlová Jitka 2 000,-
Peškovi 2 000,-
Rutter Lidmila 2 000,-
Skuhrová Věra 2 000,-
Trejbal Tomáš 2 000,-
ZŠ a MŠ Předměřice nad Labem 1 842,-
Zajíček Milan 1 800,-
Kociánová Helena 1 500,-
Proche Tereza 1 500,-
Čapek Karel 1 500,-
Nýč Václav 1 500,-
Hanouskovi 1 200,-
Havelka Roman 1 200,-
Šimková Ivana 1 200,-
Vacík Lukáš – www.ekonomicky-softwary.cz 1 000,-
1000,-
Borůvková Petra
Cardová Lenka
Hedvíčková Ivanka a Milada
Bendovi a Vojtěch Zdenek
500.- a méně
Holčapková Lenka (300,- Kč), Hynek Jiří (300,- Kč), Marešová Klára (150,- Kč), Menclik Stanislav (500,- Kč), Mudrová Hana PHDr. (500,- Kč), Myšák Jan ( 500,- Kč), Domov mládeže Vocelova (500,-Kč), Ohnoutková Miluše Ing.(150,- Kč)
Materiální podpora
BENEMASTR – sdružení veterinárních lékařů Jaroměř, Náchod, Hronov, Broumov
DARWINS PET  – výroba a prodej krmiva pro hlodavce, exotické ptactvo a ryby
PaP automatizace a regulace s. r.o.  – výroba, dodávky a montáže v oblasti měření, regulace i automatizace průmyslových technologií.
Czernik Adrián
Žďárková Marta MUDr. & Marie Šolcová           
Donátoři
Dílčí projekty na rozvoj, rekonstrukci, provoz záchranné stanice a péči o přírodu podpořili :

Ministerstvo životních prostředí prostřednictvím Agentury ochrany přírody a krajiny ČR
Krajský úřad Královéhradeckého kraje
Lesy ČR, s.p.
Město Jaroměř
Město Rtyně v Podkrkonoší

Město Smiřice
NET4GAZ s.r.o.

Zdenek Machek

Za rady k nezaplacení děkujeme zejména těmto odborným poradcům

Miloš ANDRES, Jarmila ASADOVÁ, Mgr. Jaroslav BAJER, Jan BARTONÍČEK, RNDr. Luboš BERAN, PhD., Tomáš BĚLKA, Ing. Milada BERNÁŠKOVÁ, RNDr. Jiří BRABEC, Mgr. Adrián CZERNÍK, David Číp, Bc. Luboš ČEPA, Ing. Kamil ČIHÁK, Mgr. Katarína DEVANOVÁ, Mgr. Jan DOLANSKÝ, Mgr. Michal DUCHÁČEK, Miroslav DUSÍK, Marián FILÍPEK, Ing. Vít FRIDRICHOVSKÝ, Mgr. Michal GERŽA, Mgr. Martin HANOUSEK, Míla HROMÁDKO, Ing. Jiří HOKR, Mgr. Jakub HORÁK, Mgr. Josef HOTOVÝ, Mgr. Alice JANEČKOVÁ, MVDr. Monika JANEČKOVÁ, Mgr. Filip JETMAR, Mgr. Jan JEŽEK, Ing. Ludmila JEŽKOVÁ, Filip LAŠTOVIC, Ing. Pavel LUSTIK, Lukáš KADAVA, Mgr. Zdeněk KAPLAN Ph.D., Tomáš KOPECKÝ, RNDr. Václav KOZA, Zdenek MACHEK, Mgr. Břeněk MICHÁLEK, RNDr. Blanka MIKÁTOVÁ, Michael MIKÁT, Miroslav MIKÁT, Josef MERTLÍK, RNDr. Bohuslav MOCEK, MVDr. Jaroslav NĚMEC, Petr OREL, Ing. Josef PAPÍK, Mgr. Přemysl PAPÍK, Mgr. Vlastimil PEŘINA, Vladimír PETERA, Mgr. Romana PRAUSOVÁ, Roman ROZÍNEK, RNDr. Jiří ŘEHOUNEK, Mgr. Věra SAMKOVÁ, Ph.D, Katka SINKOVITZOVÁ DiS., Pavel SINKOVITZ, Mgr. Drahomír STANO, Mgr. Pavel SVĚTLÍK, Jiří ŠIMŮNEK, RNDr. Lenka ŠOLTYSOVÁ, Jaroslav VANĚK, Luboš VANĚK, Mgr. Šárka VÁVROVÁ, Mgr. Filip VÁVRA, Mgr. Zdeněk VERMOUZEK, Libor VOTOČEK, Josef VRÁNA, MUDr. Jiří ZAJÍC, Mgr. Jaroslav ZÁMEČNÍK DiS, Mgr. Petra ZÍKOVÁ, Ing. Pavel ŽĎÁREK

Za pomoc s ochranou přírody děkujeme zejména těmto dobrovolníkům
Luděk ANDERS, Pavlína ANDERSOVÁ, Miloš ANDRES, Mgr. Jaroslav BAJER, Jan BARTONÍČEK, Helena BRADÁČOVÁ, Jitka BRADÁČOVÁ, David ČÍP, Jiří ČÍP, Ondřej ČÍP, Věra ČÍPOVÁ, Bc. Luboš ČEPA, Michaela ČERNÁ, MVDr. Iveta DOBOŠOVÁ, RNDr. Jana DOBRORUKOVÁ, Mgr. Michal DUCHÁČEK, Lukáš FALTA, Petr FUKA, Bc. Adam FRIEDRISCHEK, Mgr. Michal GERŽA, Mgr. Karolína HANOUSKOVÁ, Mgr. Martin HANOUSEK, Radka HORÁKOVÁ, Nikola HOŠKOVÁ, Mgr. Josef HOTOVÝ, Mgr. Jiří JAKL, Mgr. Alice JANEČKOVÁ, MVDr. Monika JANEČKOVÁ, Barbora JEŽKOVÁ, Ing. Ludmila JEŽKOVÁ, Mgr. Jan JEŽEK, Štěpán KÖPPL, Jana LÁBUSOVÁ, Filip LAŠTOVIC, Lukáš KADAVA, Roman KALOUS, Pavel KOHL, Tomáš KOPECKÝ, Soňa KOUBSKÁ, Milan KOUTNÍK, Jana KRUTILOVÁ, Pavel KŘIVKA, David MARKARJANC, Mgr. Olga MARÁČKOVÁ, Alžběta MEISNEROVÁ, Mgr. Břeněk MICHÁLEK, RNDr. Blanka MIKÁTOVÁ, Michael MIKÁT, Miroslav MIKÁT, Lucie NEČASOVÁ, MVDr. Jaroslav NĚMEC, Václav NÝČ, Lucie NĚMCOVÁ, Miloš OUŘECKÝ, Mgr. Přemysl PAPÍK, Vojtěch PAPÍK, Vladimír PETERA ml., Vladimír PETERA st., Emanuel POKORNÝ, Eliška RIEGEROVÁ, Mgr. Věra SAMKOVÁ, Ph.D, Anna SHEJBALOVÁ, Katka SINKOVITZOVÁ DiS., Pavel SINKOVITZ, Michal STRUHÁR, David STOJAN, Mgr. Pavel SVĚTLÍK, Lucie ŠIMEČKOVÁ, Jiří ŠIMŮNEK, Pavel ŠPAČEK, Mgr. Kateřina ŠTAJEROVÁ, Jan ŠOLC, Marie TULACHOVÁ, David VALIŠKA, Jaroslav VANĚK, Patrik VAŠINA, Tomáš VESELÝ, Lucie VYŠOHLÍDOVÁ, MUDr. Jiří ZAJÍC, Michal ZELENKA, Žaneta ZBRUŽOVÁ, dále desítkám studentů Gymnázia Dvůr Králové, Gymnázia Náchod, Vysoké školy Zemědělské České Budějovice, dětem z Klubu Natura Dvůr Králové a MOP Puštíci Jaroměř

Napsat komentář