ZO ČSOP JARO Jaroměř

Sponzoři a donátoři 2011

Sponzoři
Bím Jan 1 800,-
Cardová Lenka 1 000,-
Corliová Jitka 8 000,-
Čapek Karel 750,-
Černá Eva 2 000,-
Dančák Ondřej 4 400,-
DM Vocelova Hradec Králové 1 200,-
Doležalová Marie 3 000,-
Drahozalová Renata (překlady, tlumočení) 10 000,-
Ecoton s.r.o. 10 000,-
Ekocentum PALETA (výtěžek z animalfestu) 41 935,-
Havelka Roman 1 200,-
Havlatová Alena MUDr. 12 000,-
Horníková Zdenka Mgr. 10 000,-
Hudečková 500,-
Chod Klára 3 600,-
Jadrný Josef 200,-
p. Kliner 500,-
Kimberly-Clark Jaroměř 30 000,-
Kociánová Helena 1 800,-
Kocourková Eva 200,-
Krausová Eva 1 000,-
Křížová Pavla 8 500,-
Kynčlová Jitka 2 100,-
Marešová Klára 100,-
Milpex 10 000,-
Nýč Václav 1 200,-
Obst Aleš 1 000,-
P & P Jaroměř – automatizace, měření 15 000,-
Pražák Radislav 500,-
Proche Tereza 1 450,-
Rychlá Barbora 500,-
Rutter Lidmila 3 000,-
Slabý Aleš RNDr. 10 000,-
Suchá Ivana 3 600,-
Svěcený Jan 5 000,-
Šimková Ivana 1 200,-
Tichá Jana 5 000,-
Trejbal Tomáš 2 000,-
Vacík Lukáš 5 000,-
Vojtěch Zdeněk 1 000,-
Zdeněk Vojtěch 1 000,-
Žďárková Marta MUDr. 5 000,-
ZUŠ F.A.Šporka Jaroměř – výtěžek benefiční akce 4 043,-

Donátoři

Krajský úřad Královéhradeckého kraje
MŽP (AOPK ČR)
Lesy České republiky, s.p.
Město Hradec Králové
Město Jaroměř
Město Rtyně v Podkrkonoší
Krajský úřad Pardubického kraje

Materiální podpora

AUTO Krásný, Josefov
BENEMASTR – sdružení veterinárních lékařů Jaroměř, Náchod, Hronov, Broumov

PaP automatizace a regulace s. r.o.  – výroba, dodávky a montáže v oblasti měření, regulace i automatizace

prumyslových technologií.

Czernik Adrián
Žďárková Marta MUDr. & Marie Šolcová     

Za rady k nezaplacení děkujeme zejména těmto odborným poradcům

Miloš ANDRES, Jarmila ASADOVÁ, Mgr. Jaroslav BAJER, Jan BARTONÍČEK, RNDr. Luboš BERAN, PhD., Tomáš BĚLKA, Ing. Milada BERNÁŠKOVÁ, RNDr. Jiří BRABEC, Mgr. Adrián CZERNÍK, David Číp, Bc. Luboš ČEPA, Ing. Kamil ČIHÁK, Mgr. Katarína DEVANOVÁ, Mgr. Jan DOLANSKÝ, Mgr. Michal DUCHÁČEK, Miroslav DUSÍK, Marián FILÍPEK, Ing. Vít FRIDRICHOVSKÝ, Mgr. Michal GERŽA, Mgr. Martin HANOUSEK, Míla HROMÁDKO, Ing. Jiří HOKR, Mgr. Jakub HORÁK, Mgr. Josef HOTOVÝ, Mgr. Alice JANEČKOVÁ, MVDr. Monika JANEČKOVÁ, Mgr. Filip JETMAR, Mgr. Jan JEŽEK, Ing. Ludmila JEŽKOVÁ, Filip LAŠTOVIC, Ing. Pavel LUSTIK, Lukáš KADAVA, Mgr. Zdeněk KAPLAN Ph.D., Tomáš KOPECKÝ, RNDr. Václav KOZA, Zdenek MACHEK, Mgr. Břeněk MICHÁLEK, RNDr. Blanka MIKÁTOVÁ, Michael MIKÁT, Miroslav MIKÁT, Josef MERTLÍK, RNDr. Bohuslav MOCEK, MVDr. Jaroslav NĚMEC, Petr OREL, Ing. Josef PAPÍK, Mgr. Přemysl PAPÍK, Mgr. Vlastimil PEŘINA, Vladimír PETERA, RNDr. Romana PRAUSOVÁ, Ph. D., Roman ROZÍNEK, RNDr. Jiří ŘEHOUNEK, Mgr. Věra SAMKOVÁ, Ph.D, Katka SINKOVITZOVÁ DiS., Pavel SINKOVITZ, Mgr. Drahomír STANO, Mgr. Pavel SVĚTLÍK, Jiří ŠIMŮNEK, RNDr. Lenka ŠOLTYSOVÁ, Jaroslav VANĚK, Luboš VANĚK, Mgr. Šárka VÁVROVÁ, Mgr. Filip VÁVRA, Mgr. Zdeněk VERMOUZEK, Libor VOTOČEK, Josef VRÁNA, MUDr. Jiří ZAJÍC, Mgr. Jaroslav ZÁMEČNÍK DiS, Mgr. Petra ZÍKOVÁ, Ing. Pavel ŽĎÁREK

Za pomoc s ochranou přírody děkujeme zejména těmto dobrovolníkům

Luděk ANDERS, Pavlína ANDERSOVÁ, Miloš ANDRES, Mgr. Jaroslav BAJER, Jan BARTONÍČEK, Helena BRADÁČOVÁ, Jitka BRADÁČOVÁ, David ČÍP, Jiří ČÍP, Ondřej ČÍP, Věra ČÍPOVÁ, Bc. Luboš ČEPA, Michaela ČERNÁ, MVDr. Iveta DOBOŠOVÁ, RNDr. Jana DOBRORUKOVÁ, Mgr. Michal DUCHÁČEK, Lukáš FALTA, Petr FUKA, Bc. Adam FRIEDRISCHEK, Mgr. Michal GERŽA, Mgr. Karolína HANOUSKOVÁ, Mgr. Martin HANOUSEK, Pavlína HAVLOVÁ, Radka HORÁKOVÁ, Nikola HOŠKOVÁ, Mgr. Josef HOTOVÝ, Mgr. Jiří JAKL, Mgr. Alice JANEČKOVÁ, MVDr. Monika JANEČKOVÁ, Barbora JEŽKOVÁ, Ing. Ludmila JEŽKOVÁ, Mgr. Jan JEŽEK, Štěpán KÖPPL, Jana LÁBUSOVÁ, Filip LAŠTOVIC, Lukáš KADAVA, Roman KALOUS, Pavel KOHL, Tomáš KOPECKÝ, Soňa KOUBSKÁ, Milan KOUTNÍK, Jana KRUTILOVÁ, Pavel KŘIVKA, David MARKARJANC, Mgr. Olga MARÁČKOVÁ, Alžběta MEISNEROVÁ, Mgr. Břeněk MICHÁLEK, RNDr. Blanka MIKÁTOVÁ, Michael MIKÁT, Miroslav MIKÁT, Lucie NEČASOVÁ, MVDr. Jaroslav NĚMEC, Václav NÝČ, Lucie NĚMCOVÁ, Miloš OUŘECKÝ, Mgr. Přemysl PAPÍK, Vojtěch PAPÍK, Vladimír PETERA ml., Vladimír PETERA st., Vladimír PETR, Emanuel POKORNÝ, Eliška RIEGEROVÁ, Mgr. Věra SAMKOVÁ, Ph.D, Anna SHEJBALOVÁ, Katka SINKOVITZOVÁ DiS., Pavel SINKOVITZ, Katerina SOSNOVCOVÁ, Michal STRUHÁR, David STOJAN, Mgr. Pavel SVĚTLÍK, Lucie ŠIMEČKOVÁ, Jiří ŠIMŮNEK, Pavel ŠPAČEK, Mgr. Kateřina ŠTAJEROVÁ, Jan ŠOLC, Marie TULACHOVÁ, David VALIŠKA, Jaroslav VANĚK, Patrik VAŠINA, Tomáš VESELÝ, Lucie VYŠOHLÍDOVÁ, MUDr. Jiří ZAJÍC, Michal ZELENKA, Žaneta ZBRUŽOVÁ, dále desítkám studentů Gymnázia Dvůr Králové, Gymnázia Náchod, Vysoké školy Zemědělské České Budějovice, dětem z Klubu Natura Dvůr Králové a MOP Puštíci Jaroměř

Napsat komentář