ZO ČSOP JARO Jaroměř

Pro firmy – firemní dobrovolnictví a teambuilding

Náš spolek nabízí pestrou škálu aktivit pro firemní dobrovolnictví a teambuilding.

Máte pocit, že jsou vaši zaměstnanci demotivovaní a frustrovaní, že neodvádějí takové pracovní výkony jako dřív, že kolektiv nepracuje tak, jak má, a lidé spolu špatně komunikují?? Cítíte, že by vašim zaměstnancům prospělo, kdyby si dali prostě den „voraz“, ale chcete, aby i tak odvedli nějakou smysluplnou práci..?

V tom případě vyšlete své zaměstnance na pár hodin (záleží na vás) k nám. Provětrají si hlavu od pracovních (i jiných) problémů na čerstvém vzduchu, protáhnou si kancelářsky zakrnělé svaly, budou společně pracovat a komunikovat. A to všechno v krásné přírodě. Nakonec tak pomůžete chránit cenné stepní či mokřadní lokality a umožníte svým zaměstnancům zregenerovat své síly a mozkové buňky.

Nabízíme několikahodinové až několikadenní akce až pro 50 (i více) osob, jejichž náplní může být např. exkurse na zajímavé lokality pod vedením odborníka na ochranu přírody, spojená s jejich držbou (vyřezávání dřevin, kosení, hrabání trávy, pálení…; veškeré nářadí zajistíme). Tyto akce jsme schopni zajistit na celém území východních Čech, popř. v severních a středních Čechách a na jižní Moravě.

Máte-li zájem o naši nabídku, prosíme, kontaktujte nás a domluvíme se na detailech, termínu, místě, ceně, jakou jsme schopni zajistit (v některých případech je možné akci realizovat zcela zdarma!) apod.

Napsat komentář