Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Jak mohu pomoci?

Jednoduše – přispět lze zasláním finančího daru na náš transparentní účet:

2200889915 / 2010

Aktuální stav konta lze sledovat ZDE.

Cílovou částkou, potřebnou na výkup ohrožené parcely, je 60 000,- Kč. Dary přijímáme do té doby, dokud se nevybere potřebná částka. Pokud se vybere více, bude přebytek využit na údržbu lokality.

Přispět lze jakoukoli částkou, ale určité konkrétní částky jsou spojeny s konkrétním darem, který za tuto částku od nás dostanete – viz Odměny. Proto doporučujeme zvolit nějakou z těchto nabízených částek, čímž si zároveň svou odměnu vyberete. Hmotné odměny dárcům, kteří přispějí do 10. prosince, zašleme ještě před Vánoci.

Prosíme, do vzkazu pro příjemce platby (popř. na e-mail kalous.roman@seznam.cz) vždy uveďte své jméno a adresu! Pokud nám svou adresu žádným způsobem nesdělíte, jsme nuceni Vám dar poslat zpět na Váš účet!

Jméno a adresu potřebujeme mimo jiné kvůli zaslání odměny nebo proto, abychom Vám mohli poděkovat na našich webových stránkách, popř. aby Vaše jméno mohlo být na pamětní desce, nebo abychom mohli Vaším jménem poděkovat zvířecím a rostlinným obyvatelům Malé Vachty.

Živnostníkům rádi vystavíme potvrzení o přijetí daru, aby si mohli darovanou částku odečíst ze základu daně.

Za všechny dary předem srdečně děkujeme a spolu s námi i všech 78 modrásků, 22 žab, 38 šídel, 117 prstnatců, 46 rostlin vachty a nespočet dalších obyvatel Malé Vachty.