Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Vánoční nabídka

Pomáháme přírodě i o Vánocích 

Přátelé, jste v rozpacích z každoročního vánočního utrácení miliard?

Většinou za hromady zbytečností, které se následně po krátkém použití kupí po různých koutech jen proto, aby na Vánoce bylo něco pod stromečkem?

Ohromná nadprodukce věcí přispívá k dalšímu ničení života na naší planetě a způsobuje utrpení mnoha živočichů od velryb a slonů až po ptáky, žáby a motýly.

Ale můžeme to změnit – teď hned! Jak na to ZDE.

Pár tipů od nás na nejekologičtější dárky, kterými uděláte radost hned několikrát:

– nákupem ekologicky šetrných dárků jako jsou BUDKY, KRMÍTKA a další BENEFIČNÍ ZBOŽÍ vyráběné s láskou přímo na Záchranné stanici v Jaroměří pomůžete přírodě nejméně 2x! Veškerý zisk totiž putuje na ochranu přírody

– staňte se na jeden den OŠETŘOVATELEM na záchranné stanici v Jaroměři

nakupte POZEMKY v nestátní rezervaci Ptačí park Josefovské louky a získejte dárkový certifikát – díky naší ochraně tu života stále více přibývá

– adoptujte si třeba také ŽELVÍ SNŮŠKU, podpoříte tak skvělý projekt na ochranu mořských želv

– nebo si pořiďte dárkový certifikát na OČIPOVÁNÍ POLOOPICE OUTLONĚ, případně mu nakupte krmení na jeden měsíc prostřednictvím organizace Kukang

– chutnou, ekologickou a krásně zabalenou kávu pro své blízké i pro sebe můžete koupit u Kukangu nebo České společnosti ornitologické

Udělejme si lepší, tedy smysluplnější Vánoce

Jednotlivé organizace a projekty je možné podpořit zasláním daru na  veřejnou sbírku:

2801040757/2010

(IBAN: CZ2220100000002801040757 BIC/SWIFT kód: FIOBCZPPXXX)

Chcete-li přispět na konkrétní činnost jednotlivých organizací či projektů, vyplňte prosím následující variabilní symbol a optimálně i do poznámky napište doporučený text, abychom věděli které prostředky kam konkrétně pak zaslat:

Pro přírodu v tropech platí transparentní účet: 2001032353/2010

Prostředky získané veřejnou sbírkou jsou ve 100% výši bankovním převodem jednorázově několikrát do roka zasílány těm nevládním organizacím, které svoji oficiální veřejnou sbírku nemají a těm organizacím, které se zabývají projekty na ochranu přírody (např. Ochrana orchidejí, motýlů, atd.) a to dle konkrétního poslání každé samostatné veřejné sbírky. Vše je zcela transparentně ošetřeno jednotlivými darovacími smlouvami, neboť pořádek dělá přátele i mezi ochránci přírody.

Dohled nad správným, čestným a spravedlivým fungováním veřejné sbírky zajišťují význačné a důvěryhodné osobnosti české ochrany přírody, které tvoří Radu ESO:

Bc. Martina Skohoutilovánárodní koordinátorka Koalice proti palmovému oleji

David Číp, předseda ČSOP JARO Jaroměř a profesionální ochránce přírody

Mgr. Stanislav Lhota, Ph.D, přední primatolog, pracovník Zoo Ústí nad Labem, vedoucí projektu Zátoka nosatých opic

Mgr. Břeněk Michálek, správce Ptačího parku Josefovské louky

Mgr. Roman Kalous, předseda ČSOP Arion Olomouc

Vojtěch Koštíř, vedoucí pozemkového spolku Pražská pastvina

Mgr. Petra Steidlová, předsedkyně ČSOP Morava Brno

Mgr. Eliška Riegerová, předsedkyně ČSOP Podještědí

Zajišťujete také chod nějaké obecně prospěšné a progresivní nevládní ochranářské organizace, nebo alespoň konkrétní ochranářský projekt? A také zatím ještě nemáte administrativně vyřízenou vlastní legální veřejnou sbírku nebo DMS sbírku? Uvítali byste možnost využít veřejné sbírky a DMS kampaně provozované ESO? Kontaktujte nás.
(Slovenské organizace a projekty zde) a určitě se nějak ve většině případů domluvíme na konkrétních oboustranně výhodných podmínkách a spolupráci.