Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Pro firmy – firemní dobrovolnictví a teambuilding

Náš spolek nabízí pestrou škálu aktivit pro firemní dobrovolnictví a teambuilding.

Máte pocit, že jsou vaši zaměstnanci demotivovaní a frustrovaní, že neodvádějí takové pracovní výkony jako dřív, že kolektiv nepracuje tak, jak má, a lidé spolu špatně komunikují?? Cítíte, že by vašim zaměstnancům prospělo, kdyby si dali prostě den „voraz“, ale chcete, aby i tak odvedli nějakou smysluplnou práci..?

V tom případě vyšlete své zaměstnance na pár hodin (záleží na Vás) k nám. Provětrají si hlavu od pracovních (i jiných) problémů na čerstvém vzduchu, protáhnou si kancelářsky zakrnělé svaly, budou společně pracovat a komunikovat. A to všechno v krásné přírodě. Nakonec tak pomůžete chránit cenné stepní či mokřadní lokality a umožníte svým zaměstnancům zregenerovat své síly a mozkové buňky.

Nabízíme několikahodinové až několikadenní akce až pro 50 (i více) osob, jejichž náplní může být např. exkurse na zajímavé lokality pod vedením odborníka na ochranu přírody, spojená s jejich držbou (vyřezávání dřevin, kosení, hrabání trávy, pálení…; veškeré nářadí zajistíme). Tyto akce jsme schopni zajistit na celém území východních Čech, popř. v severních a středních Čechách a na jižní Moravě.

Máte-li zájem o naši nabídku, prosíme, kontaktujte nás a domluvíme se na detailech, termínu, místě, ceně, jakou jsme schopni zajistit (v některých případech je možné akci realizovat zcela zdarma!) apod.

Nabídku destinací pro firemní dobrovolníky naleznete zde.
Nabídku můžete také stáhnou v pdf formátu zde.

Napsat komentář