Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Konec kampaně Zachraňme Vachtu!

S velikou radostí na vědomost dáváme, že lokalita Malá Vachta v Orlických horách má od teď nového vlastníka, a tím je naše organizace – Malá Vachta je tak definitivně zachráněna a nebude ani zastavěna, ani zasázena smrčky, nýbrž bude nadále hýčkána našimi kosami a hráběmi!!!

Před několika dny jsme podepsali kupní smlouvu s původní majitelkou ohrožené parcely, sken smlouvy si můžete prohlédnout na konci tohoto příspěvku.

Zároveň s touto veselou informací oznamujeme i to, že kampaň „Zachraňme Vachtu!“ oficiálně ukončujeme. Prosíme, už neposílejte další příspěvky na transparentní účet kampaně. V případě, že byste ale chtěli podpořit naši činnost sponzorským darem, samozřejmě je tu účet organizace, kam je možné příspěvky posílat.

Celkem se během kampaně vybralo 73 874,- Kč, z nichž 53 200,- Kč bylo použito na výkup parcely, cca 10 000,- Kč bylo či ještě bude použito na odměny pro dárce a zbylých cca 10 000,- Kč využijeme na realizaci letošního tábora Olešenka. Originály smlouvy a dalších dokladů o výdajích, stejně jako přehled dárců, jsou po domluvě k nahlédnutí. V nejbližších dnech také budou zaslány dary zpět několika dárcům, kteří nám nesdělili své adresy.

Ještě jednou děkujeme všem, kteří pomohli zachránit Malou Vachtu!

Smlouva Hanzová, začerněnoSmlouva Hanzová, začerněno II

Napsat komentář