Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Aktuality JARO

Zjistili jsme, že naše poslední aktuality, které zkoušíme zasílat novým způsobem, některým z Vás nepřišly, a proto si dovolujeme ještě na ně alespoň odkaz.

A ještě jedna oprava. V aktualitách je jedna chyba – máme problém sehnat 5 – 10 Kč na záchranu jednoho hektaru tropického deštného pralesa v Zátoce nosatých opic. Nikoli jednoho čtverečného kilometru pralesa, jak jsme nechtěně chybně uvedli a proto to nyní uvádíme na pravou míru. Ještě přesněji, pro záchranu jednoho z nejbohatších tropických lesů naší planety (tzn. hlavně na strážní službu, která dozoruje, aby prales někdo nelegálně nevykácel nebo nevypálil a na další navazující aktivity – viz podrobněji zde), potřebujeme sehnat minimálně 250 – 500 tisíc korun ročně (optimálně pochopitelně alespoň milion, ale těch 250 – 500 je nutnost, bez které projekt nepřežije). To, že byl projekt nyní na měsíc pozastaven, ještě neznamená, že byl zastaven úplně – ostatně následující měsíc se zase rozjede, protože se další měsíční „dávku“ podařilo sehnat. Ale pokud teď nezabereme, tak každé další měsíční pozastavení jej pak pochopitelně zastaví napořád. Tak se tedy prosím opravdu snažme, aby už žádné další pozastavování nebylo! 

Pomozte nám prosím šířit tuto tiskovou zprávu – nemůžeme dopustit, aby jednen z nejlepších českých tropických projektů padl a s ním nejen místní „pivaři z Borenea“, ale i orangutani, mořské krávy, levharti, vzácní čápi či třeba dráčci!

Nejčerstvější informace o Ekokaranu, který by měl pomoci s dlouhodobým financováním nejen projektu na záchranu Zátoky nosatých opic

První příspěvek a video ke sdílení, včetně odkazů na sbírku najdete zde..

Sbírka potrvá do 31. května 2018, kdy nám bude cílová částka zdvojnásobena!

Více informací postupně najdete na:

www.ekokaravan.cz

www.facebook.com/ekokaravan

www.stoppalmovemuoleji.cz

www.facebook.com/koaliceprotipalmovemuoleji

 

Děkujeme za jakoukoli Vaši pomoc ať už dobrovolnou nebo finanční a přejeme krásné jarní dny!

Za celou akční ochranářskou skupinu JARO Jaroměř vaši ochranářští šílenci.

Napsat komentář