Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Aktuality 2014

V článku naleznete archiv aktualit z roku 2014.

 

  Ohlédnutí podruhé
vloženo 23. 1. 2014

Ne jenom na stanici bylo loni veselo – ještě více práce nás čekalo na teď už téměř 150 cenných lokalitách, o které v současnosti pečujeme.

Že se opravdu neflákáme, se můžete podívat ZDE.

 

  Ohlédnutí…
vloženo 22. 1. 2014

I v roce 2013 jsme měli na naší jaroměřské záchranné stanici plné ruce práce… Zvířecích pacientů bohužel stále nějak neubývá, bylo jich opět několik stovek.

Podívejte se na fotografie těch štastnějších z nich, kteří se dostali zpátky do přírody, nebo alespoň zůstali natrvalo u nás…

 

  A je to venku!
vloženo 18. 1. 2014

Animalfest 2014 se nezadržitelně blíží a i když je to trochu na poslední chvíli, doufáme, že se 30. ledna všichni sejdeme v pardubickém ABC klubu!

Program bude, jako každý rok, lákavý, celý výtěžek z akce navíc poputuje na provoz naší Záchranné stanice – přijďte a podpořte nás!

Více informací naleznete na webu Ekocentra Paleta – pořadatele festivalu.

 

  Města v Česku mají nové obyvatele – nutrie
vloženo 6. 1. 2014

Větší města se rozrůstají o nové škůdce. Vedle potkanů a holubů se k nim totiž začínají přidávat i exotičtější zvířata, jako jsou třeba jihoamerické nutrie říční. Podél Labe ve východních Čechách už jsou jich stovky a rychle se množí. Břehy zaplavily třeba v Hradci Králové, Novém Bydžově nebo Nechanicích.

Podívejte se na včerejší reportáž!

(Václav Svoboda, ČT24, 5. 1. 2014)

Napsat komentář