Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Říjnový zpravodaj O Ratince, vymazlené Třesině a vyčištěné Chrudimce

Právě vyšel říjnový zpravodaj s novinkami ze světa naší ochranářské skupiny JARO O Ratince, vymazlené Třesině a vyčištěné Chrudimce.

Dozvíte se o našem nejnovější členu (nebo člence?) Ratinka, o tom, jak Pavel Skala neuvěřitelně vyňuňal unikátní lesostep – ráj velkých okáčů – Třesina v Českém krasu nebo jak se na lodích čistí Chrudimka. Najdete v něm také zajímavé články nebo nejnovější dokument The Elephangelist o jednom nenápadném klukovi z Třince, který mění osud slonů a dalších ohrožených zvířat v Africe. A taky jak tohle všechno můžete podpořit vy sami.

Také vás srdečně zveme, abyste se stali součástí jedné důležité mise – na záchranu krále motýlů – jasoně červenookého. Potřebujeme pomoct zmapovat jeho živné rostliny rozchodníky, které mizí děsivou rychlostí z naší přírody. K tomu vám bude na vašich procházkách (pod)krkonošskou přírodou stačit jen chytrý telefon s aplikací iNaturalist. Posbíraná data se využijí nejen v motýlím projektu. Více se dozvíte v článku ZDE.

Letní zpravodaj

Pokud byste s námi chtěli zavzpomínat na teplé letní měsíce, můžete ZDE.

Chcete dostávat aktuality a pozvánky na akce do vaší schránky?

K odběru se můžete přihlásit zde: https://jarogroup.org/cs/#odber. Pokud jste se již přihlásili, ale zprávy od nás se k vám nedostávají, je možné, že vám padají do spamu. Abyste je už nikdy nemuseli lovit ze záplavy reklamních nabídek, je pak dobré si e-mail přesunout ze složky „Hromadné“ do „Doručené“.

Napsat komentář